تکریم - معارفه - سرپرست دفتر بعثه - حج و زیارت
دات نت نیوک
دوشنبه 04 شهریور 1398
EN

خبرگزاری

تکریم و معارفه سرپرست دفتربعثه مقام معظم رهبری در استان گلستان

تکریم و معارفه سرپرست دفتربعثه مقام معظم رهبری در استان گلستان

آیین تکریم و معارفه سرپرست دفتر بعثه مقام معظم رهبری دراستان گلستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین پروانه مشاور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ، سید علی میرقاسم پور مدیر حج و زیارت استان وتنی چند از مسئولین استانی درمحل دفتر بعثه مقام معظم رهبری برگزار شد و از زحمات حدود یک دهه فعالیت حجت الاسلام والمسلمین دارویی مسئول سابق دفتر بعثه مقام معظم رهبری در استان قدردانی و حجت الاسلام والمسلمین اصحابی به عنوان سرپرست جدید این دفترمعارفه شد.

در ابتدا ضمن بیان خیر مقدم به مدعوین از سوی سید علی میر قاسم پور مدیر حج و زیارت استان، حجت الاسلام والمسلمین پروانه مشاور نماینده ولی فقیه در امورحج و زیارت،حج را یک سفر معنوی بااهمیت و باعظمت یاد کرد و افزود: در حوزه حج و زیارت کارهای جاری و اجرایی برعهده سازمان حج و زیارت است و کارهای معنوی و معرفت افزایی زائران برعهده بعثه مقام معظم رهبری است.

ایشان با اشاره به برگزاری آزمون برای روحانیون و مداحان، افزود: در عتبات ملزم هستیم تا کاروان ها دارای یک مداح یا روحانی باشند و در عمره نیز یک روحانی اعزام شوند و در حج نیز به تناسب زائرین یک روحانی و بعضا یک معینه اعزام می شوند.

مشاور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت خاطرنشان کرد: در 19 منطقه در استان های مختلف کشور دفتر بعثه مقام معظم رهبری فعالیت می کنند که برخی از مناطق دارای یک استان و برخی از مناطق شامل چند استان می شوند.

لازم بذکر است حجت الاسلام والمسلمین مسئول سابق دفتر بعثه مقام معظم رهبری در استان دراین مراسم در سخنانی به ارائه گزارشی از عملکرد یک دهه مسئولیت خود پرداخت و برای حجت الاسلام والمسلمین اصحابی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق نمود.

در پایان مراسم از زحمات حجت السلام والمسلمین دارویی مسئول سابق دفتر بعثه مقام معظم رهبری در استان با اهدای لوح تقدیرو هدیه از طرف حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت توسط حجت الاسلام والمسلمین پروانه مشاور ایشان قدردانی شد.همچنین حکم مسئولیت حجت الاسلام والمسلمین اصحابی به عنوان سرپرست جدید دفتر بعثه مقام معظم رهبری در استان گلستان از سوی ایشان اهدا شد.

                                                                     روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار