دات نت نیوک
جمعه 28 تیر 1398
EN

خبرگزاری

اطلاعيه و فهرست گروه های مرحله دوم عمره 93-94 استان گلستان

 اطلاعيه و فهرست گروه های مرحله دوم عمره 93-94 استان گلستان

لیست دفاتر زیارتی  سطح استان گلستان به همراه مشخصات

لیست گروه های عمره مرحله دوم عمره93-94 استان گلستان

 

اطلاعیه مدیریت حج و زیارت استان گلستان درخصوص نحوه ثبت‌نام و تشرف در مرحله دوم عمره‌مفرده سال 1436 ه.ق (94-1393 ه.ش)

 بااستعانت از خداوند متعال و برابر برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، پیرو اطلاعیه‌های قبلی، ثبت‌نام متقاضیان دارای اولویت تشرف در گروه‌های مرحله دوم عمره سال 1436 هجری قمری(پروازهای حدفاصل 21/12/1393 تا 26/03/1394) از تاریخ 16/11/1393 به‌ترتیب برابر جدول ذیل آغاز می‌گردد.

لازم به توضیح می باشد اسامی دفاتر زیارتی به همراه تاریخ پروازهای مرحله دوم در سایت حج و زیارت گلستان به نشانی:

http://golestan.haj.ir

قرار داده شده است.

تذكر مهم: اعزام پذيرش شدگان محترم منوط به صدور بموقع رواديد (ويزا) توسط سفارت عربستان در ايران مي‌باشد و درصورت بروز هرگونه موارد پيش‌بيني  نشده، تأخير و يا عدم تأئید و انجام پرواز در زمان و مقصد مقرر میبایست از سوی زائرین پیش بینی و مسئوليتي متوجه مديريت حج و زيارت استان گلستان  نمي باشد.

الف)مشمولین ثبت‌نام:

آن‌دسته از افراد و دارندگان کارت ثبت‌نامی ملی و ملت که در سامانه fakher.haj.ir  اقدام به درج اطلاعات نموده و اینک وضعیت اعزام سرگروه و همراهان آنان (طبق اولویت اعلامی ذیل) با رنگ سفید مشخص گردیده باشد، به‌شرح جدول زمان‌بندی ذیل(درقالب اولویت‌های اصلی و ذخیره تعیین شده) امکان رزرو و انتخاب پرواز را خواهند داشت.

 

استان‌

اولویت

زمان مراجعه

رزرو و ثبت نام با مراجعه به:

توضیحات(مهم)

از

تا

گلستان

1

350

از ساعت نه صبح روز

پنج‌شنبه

 16/11/1393

fakher.haj.ir

درصورت عدم رزرو و ثبت نام، ظرفیت گروه‌ها دراین مرحله از اولویت های بعدی تکمیل میگردد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1- اولویت‌های فوق چنانچه ظرف مهلت تعیین‌شده برای ذخیره و ثبت‌نام اولیه اقدام ننموده یا در مهلت 72ساعت بعداز رزرو برای ثبت‌نام قطعی به دفاتر زیارتی مراجعه ننمایند رزرو آنان باطل و ظرفیت خالی گروه‌ها برابر جدول زمان‌بندی ذیل از سایر اولویت‌ها تکمیل می‌گردد.


اولویت ذخیره

زمان مراجعه

رزرو و ثبت نام بامراجعه به:

توضیحات(مهم)

تا 400

از 9 صبح روز 25/11/1393

 

fakher.haj.ir

دعوت از این اولویت‌ها صرفاً در این مرحله و فقط به منظور مراجعه به سامانه فاخر و اطلاع از ظرفیت خالی در گروه‌ها و ثبت نام در صورت تمایل می‌باشد و درصورت تکمیل گروه‌ها ثبت‌نام متوقف و تعهدی برای ثبت‌نام وجود ندارد.

2-    درصورت عدم تکمیل برخی از ظرفیت‌ها، اولویت‌های 401 به بعد نیز به‌همین روش در سامانه فاخر ازسوی دفاتر حج و زیارت برای اطلاع‌ از ظرفیت‌های خالی گروه‌ها و ثبت‌نام فعال می‌گردد.

 توجه: تشرف معمترین در هرزمان منوط به صدور به موقع روادید ازسوی سفارت کشور عربستان سعودی و تأیید جداول پروازی می باشد.

 تذکرات:    

* اولویت‌های فراخوان شده فوق الذکر چنانچه ظرف مهلت تعیین‌شده برای ذخیره و ثبت‌نام اولیه اقدام ننموده و یا در مهلت 72ساعت بعد از رزرو جا برای ثبت‌نام قطعی اقدام ننمایند ظرفیت خالی گروه‌ها از سایر اولویت‌ها تکمیل می‌گردد.

   *دارندگان قبوض قدیمی بانک ملی (تا تاریخ 5/1/1386)که تاکنون برای تبدیل قبوض خود به کارت ثبت‌نامی جدید اقدام ننموده‌اند می‌بایست با مراجعه به شعب بانک‌ملی ایران نسبت به تبدیل قبوض خود اقدام نمایند؛ بدیهی است امکان ثبت‌نام در گروه‌های عمره قبل از تبدیل وجود نخواهد داشت.

   *آن دسته از افرادی‌که در سال‌های قبل وفق ضوابط اقدام به ثبت‌نام نزد دفاتر زیارتی مجاز نموده ولی به علتی مشرف‌ نشده‌اند ‌و ‌بستانکار می‌باشند قبل از مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی در روز ثبت‌نام حتماً نسبت به اخذ تأییدیه از دفتر حج و زیارت در استان اقدام و با مراجعه به شعب بانک مربوطه قبض خود را مربوطه پایدار نمایند.

*تذکر مهم : به کلیه مشمولین تشرف درعمره جاری که حداقل طی دو سال اخیر برای تشرف فراخوان و مشرف نگردیدند، تأکید و توصیه جدی می‌گردد در سال جاری برای تشرف به گروه‌های اعلامی مراجعه و اقدام به ثبت‌نام نمایند. بدیهی است درصورت عدم مراجعه سازمان برابر مندرجات پشت کارت ثبت‌نامی برای آنان در آینده تصمیم‌گیری خواهد نمود..

ب) نحوه ثبت‌نام و مدارک لازم:

*  در سال‌جاری بستر لازم برای تقاضای تشرف به عمره با مراجعه مستقیم به سامانه www.Fakher.haj.ir فراهم میباشد. قطعاً تأکید مینماید تا قبل از شروع ثبت نام قطعی در کاروان ها قبلاً به سامانه مذکور مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات اولیه و اخذ کلمه کاربری و رمز ورود به سامانه اقدام و سپس با انتخاب و تأیید کاروان مورد نظر با دریافت برگه رزرو جا برای نهایی نمودن ثبت نام اولیه خود حداکثر ظرف مدت 72 ساعت به کارگزار مربوط مراجعه نمایند.

*        قطعی نمودن ثبت‌نام منوط به مراجعه بموقع و بهمراه مدارک موردنیاز(قیدشده در برگه رزروجا) به کارگزار مقصد در مهلت تعیین‌شده خواهد بود. ازاینرو چنانچه قبلاً افراد اقدام به درج اطلاعات خود و همراهان ننموده باشند ابتدا می‌بایست مراحل اولیه را درسامانه مذکور طی نموده و سپس اقدام به انتخاب تاریخ پرواز و رزرو جا درگروه پروازی مورد نظر نمایند.

*       کلیه دفاتر خدمات زیارتی در سراسر استان آمادگی دارند تا درصورت تمایل و مراجعه متقاضیان، از طریق سامانه مذکور قبلاً با درج اطلاعات (تشکیل گروه و دریافت کلمه و رمز عبور برای متقاضیان) و رزرو جا و ثبت نام اولیه برای افراد واجد شرایط اقدام نمایند. لیکن مجدداً تأکید می نماید این مراحل را مطلقاً به روز ثبت نام موکول ننمایند.

*       با مراجعه به سایت فاخر میتوان ضمن اطلاع از وضعیت کلی گروه و شرایط اعزام،  با توجه به راهنمای مربوطه از اولویت افراد نیز مطلع شد. بدیهی است افرادی میتوانند رزرو و ثبت نام اولیه انجام دهند که در سامانه به رنگ سفید قابل رویت باشند؛ از اینرو افرادی که در گروه،  اولویت آنان به رنگ قرمز باشد امکان رزرو را تا زمان اعلام اولویت‌شان نداشته و باید قبلاً توسط سرگروه از گروه خارج گردند.

 

ج- مدارک مورد نياز ثبت نام

*        برگه تأییدیه انجام رزرواسیون( و درصورت عدم امکان اخذ برگه با ارائه: شماره رهگیری، شماره ملی یا شماره ثبت نام به کارگزار زیارتی)

*        اصل و تصوير کارت سپرده گذاري بانک ملي يا بانک ملت

*        ارائه مدارک زوجیت (شناسنامه یا عقد نامه) برای افرادی که با همسرشان در گروه ثبت نام می‌نمایند.

*       ارائه مدارک اثبات نسبیت برای افرادی که با محرمشان در گروه ثبت‌نام می‌نمایند.

*        اصل کارت ملی

*       گذرنامه معتبر با حداقل 7 ماه اعتبار از تاريخ پرواز در روز ثبت نام الزامسیت. ضمناً لازم است در گذرنامه حداقل دو صفحه خالی مقابل هم وجود داشته باشد.

*       دو قطعه عکس 4*6 رنگي مشابه با عکس گذرنامه

توجه1: متقاضيان محترم مي بايست قبل از واريز هزينه تشرف نسبت به صحت مشخصات خود در قبض واريز هزينه سفر اطمينان حاصل نموده و در صورت هرگونه مغايرت حتماً نسبت به اصلاح آن توسط کارگزار مقصد اقدام نمايند.

د) زمان پذيرش و ثبت نام :

1- انشاءا... ثبت نام مرحله اول همزمان در سراسر استان ازساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 16/11/1393 آغاز خواهد شد و تا تکميل ظرفيت هريک از کاروانها ادامه خواهد داشت.

لازم به توضیح می باشد  در اولین روز ثبت نام ، دفاتر زیارتی استان تا زمان حضور زائر بصورت یکسره (حداکثر ساعت 16)در محل دفتر زیارتی حضور خواهند داشت .

2- برای ثبت نام قطعی در پرواز انتخابی متقاضیان پس از رزرو جا می‌توانند همه روزه از ساعت 8 صبح لغايت 30/14با استثناء ایام تعطیل به دفتر زیارتی انتخابی خود مراجعه نمایند.

هـ) توضيحات مهم :

1- مبلغ هزينه سفر باتوجه به تاريخ تشرف، شرايط محل اسكان و مقصد پرواز ( جده – مدينه ) متفاوت مي‌باشد.

2- عدم ارائه هر يك از مدارك لازم هنگام ثبت نام و عدم پرداخت مابه التفاوت هزينه هاي سفر و ارائه فيش بانكي تأييد شده به منزله انصراف از سفر تلقي شده و دفاتر زیارتی مجاز به جايگزيني افراد جديد با هماهنگی مديريت حج و زیارت استان خواهند بود.

3-  تکمیل، تنظیم وتحویل قرارداد مربوطه ( به همراه ملحقات و توضیحات ضروری)، بين متقاضي و كارگزار الزامی است وزائرین  می بایست پس از ثبت نام قطعی نسبت به دریافت، مطالعه ورعایت دقیق مفاد آن اقدام فرمایند.

4- هزینه های سفر مشمولین تشرف که بخش اصلی آن شامل هزینه ارزی و ریالی سفر و بلیت هواپیمایی و بخش دیگری از آن که شامل هزینه جلسات آموزشی، هزینه های اداری کارگزاران، مدیر و معاون راهنما می‌باشد طی قبض مابه‌التفاوت توسط متقاضی در بانک عامل مربوطه قابل واریز خواهد بود که بر اساس ظرفیت هرگروه/ ایستگاه پروازی/ مقصد/ گروه قیمتی تعیین گردیده که میبایست این جدول در محل ثبت‌نام کارگزار نصب و قابل رویت باشد. ضمناً دفتر زیارتی مجاز به دریافت هیچ گونه وجه نقدی تحت هر عنوانی بابت ثبت‌نام نمی‌باشد.

5- تشرف معتمرين با گذرنامه عادي (بين المللي) خواهد بود .

6- دريافت گذرنامه، پرداخت عوارض خروج و واکسيناسيون به عهده متقاضي است.

7-هزینه های اعزام زائرین از شهرستان به فرودگاه ، هزینه ساک متحدالشکل و هزینه حمل بار بر عهده زائرین می باشد . بدیهی است این هزینه ها کاملاً اختیاری بوده و در صورت عدم تمایل از استفاده از خدمات متمرکز فوق، هزینه دریافت نخواهد شد .

8- به غير از همسر صاحب گذرنامه، براي ساير افراد خانواده (فرزندان ذكور و اناث) كه زمان پرواز 17 سال تمام داشته باشند، ارائه گذرنامه انفرادي ضروري است. هرچند توصیه می‌گردد کلیه افراد گذرنامه انفرادی داشته باشند.

9- عكس فرزندان زير 2 سال كه به همراه والدين خود نام نويسي مي‌شوند نیز بايد در گذرنامه الصاق شده باشد.

10- خروج از كشور مشمولين وظيفه عمومي و پرسنل نيروهاي مسلح تابع مقررات مربوطه مي‌باشد.

11- مسئوليت ممنوع الخروج بودن (تشابه اسمي ، بدهي مالياتي و . . . )  برعهده شخص زائر خواهد بود.

12- اعزام متقاضيان محترم از طريق دفاتر و شركتهاي خدمات زيارتي مجاز اعلام شده خواهد بود . لذا هرگونه ثبت نام در غير از دفاتر و شركتهاي مذكور فاقد اعتبار بوده و مديريت حج و زيارت استان در قبال اينگونه متقاضيان هيچگونه مسئوليتي نداشته و با افراد و شركتهاي غير مجاز كه اقدام به ثبت نام نمايند، برخورد قانوني صورت خواهد گرفت .

13- گروه‌بندي هتلهاي محل استقرار زائرين در مكه مكرمه و مدينه منوره با استاندارد هاي رايج بين المللي منطبق نبوده و بر اساس امكانات موجود در كشور عربستان تنظيم شده است .

14- مدت سفر بسته به زمان اعزام از مقصد متناسب با گروه انتخابی و زمانبندی رفت وبرگشت  از ایستگاه مربوطه 12 ساعت کاهش یا افزایش میتواند داشته باشد.

15-جهت تسهیل در صدور روادید و جلوگیری از تأخیر و مشکل احتمالی تأکید می‌گردد کلیه افرادی که تاریخ پرواز خود را به صورت قطعی انتخاب نمودند لازم است گذرنامه آن ها از روز پرواز دارای هفت ماه اعتبار باشد.

لیست پروازهای مرحله دوم عمره 93-94 استان گلستانردیف

شهر

تاریخ اعزام

ظرفیت

هزینه سفر

گروه قیمتی

مقصد

مذهب

مدت سفر

1

گنبدکاووس

1393/12/21

143

25143000

2د

مدينه

اهل سنت

10

2

گرگان

1393/12/21

155

23674000

3د

مدينه

شیعه

10

3

گرگان

1393/12/22

130

24235000

3ج

مدينه

شیعه

10

4

مینودشت

1393/12/22

168

23674000

3د

مدينه

شیعه

10

5

گرگان

1393/12/26

155

26027000

3د

مدينه

شیعه

10

6

گنبدکاووس

1393/12/26

143

27332000

2د

مدينه

شیعه

10

7

گرگان

1394/01/02

143

27332000

2د

مدينه

شیعه

10

8

گرگان

1394/01/03

168

26027000

3د

مدينه

شیعه

10

9

آق قلا

1394/01/03

130

26666000

3ج

مدينه

اهل سنت

10

10

کردکوی

1394/01/07

155

26027000

3د

مدينه

شیعه

10

11

آزادشهر

1394/01/07

143

27332000

2د

مدينه

شیعه

10

12

گرگان

1394/01/12

155

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

13

بندرترکمن

1394/01/12

143

25416000

2د

مدينه

اهل سنت

10

14

علی آباد

1394/01/13

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

15

گنبدکاووس

1394/01/13

168

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

16

کلاله

1394/01/17

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

17

گرگان

1394/01/17

155

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

18

گرگان

1394/01/18

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

19

گرگان

1394/01/18

168

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

20

آق قلا

1394/01/22

155

24111000

3د

مدينه

اهل سنت

10

21

گنبدکاووس

1394/01/22

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

22

گنبدکاووس

1394/01/23

168

24111000

3د

مدينه

اهل سنت

10

23

کلاله

1394/01/23

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

24

بندرگز

1394/01/27

155

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

25

مینودشت

1394/01/27

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

26

گرگان

1394/01/28

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

27

آق قلا

1394/01/28

168

24111000

3د

مدينه

اهل سنت

10

28

علی آباد

1394/02/01

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

29

گرگان

1394/02/01

155

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

30

گرگان

1394/02/02

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

31

گرگان

1394/02/02

168

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

32

کردکوی

1394/02/06

155

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

33

گرگان

1394/02/06

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

34

گرگان

1394/02/07

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

35

آزادشهر

1394/02/07

168

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

36

گرگان

1394/02/11

155

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

37

گرگان

1394/02/12

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

38

گالیکش

1394/02/12

168

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

39

کلاله

1394/02/16

155

24111000

3د

مدينه

اهل سنت

10

40

گنبدکاووس

1394/02/16

143

25416000

2د

مدينه

اهل سنت

10

41

گرگان

1394/02/17

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

42

گرگان

1394/02/21

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

43

بندرترکمن

1394/02/22

168

24111000

3د

مدينه

اهل سنت

10

44

علی آباد

1394/02/22

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

45

گرگان

1394/02/31

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

46

بندرترکمن

1394/03/01

168

24111000

3د

مدينه

اهل سنت

10

47

گرگان

1394/03/01

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

48

علی آباد

1394/03/05

155

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

49

بندرگز

1394/03/05

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

50

گرگان

1394/03/06

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

51

گرگان

1394/03/06

168

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

52

گرگان

1394/03/10

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

53

گرگان

1394/03/11

168

24111000

3د

مدينه

شیعه

10

54

گرگان

1394/03/11

130

24750000

3ج

مدينه

شیعه

10

55

گرگان

1394/03/15

143

25416000

2د

مدينه

شیعه

10

56

گرگان

1394/03/20

143

28418000

2د

مدينه

شیعه

15

57

آق قلا

1394/03/20

155

26767000

3د

مدينه

اهل سنت

15

58

کلاله

1394/03/21

168

26767000

3د

مدينه

اهل سنت

15

59

گنبدکاووس

1394/03/25

155

30839000

3د

مدينه

اهل سنت

21

60

گنبدکاووس

1394/03/25

143

33582000

2د

مدينه

شیعه

21

61

بندرترکمن

1394/03/26

168

30839000

3د

مدينه

اهل سنت

21

62

گرگان

1394/03/26

130

32170000

3ج

مدينه

شیعه

21


 

دفاتر زیارتی استان گلستان- شهرستان گرگان

ردیف

نام کارگزار

مدیر عامل

کد شرکت

آدرس

تلفن

1

آبتین سفر آفاق گلستان

نقی امیرخانی

78037

خیابان شهدا نبش لاله 6-  مجتمع غنچه طبقه اول

32228750

32228751

2

بصیرت جویان گلستان

قربانعلی نیری گل خیلی

78014

خ شهداء نبش لاله دهم ساختمان لطفی طبقه دوم

32248038

3

پدرام سیرگلستان

مهدی کشیری

78020

فلکه سرخواجه – جنب بنیاد 15 خرداد آذر  یازدهم

32255166

4

جنت پیمان گلستان

ابوالقاسم حجتی

78025

خیابان امام –چهارراه میدان مقابل گاراژ شهابی

32435566

32424094

6

راهیان سید الشهداء

عیسی امیرخانی

78016

خیابان شهداء لاله شانزدهم

32236464

5

رضوان گلستان

عباس مقصودلو

78023

خیابان شهید بهشتی – میدان ملاقاتی ساختمان کوثر

32220334

32220633

7

زائرگشت طبرستان

محمد علی عرب احمدی

78010

میدان وحدت (فلکه شهرداری) -15 متری مهرآئین

32224963

32227301

8

سلام گشت استرآباد

مصطفی علی نجفی

78024

فلکه مازندران - جنب مسجد آذربایجانی‌ها

32426315

32422599

9

طلیعه هدایت گلستان

محمود صادقیان

78026

خیابان ولی عصر-عدالت 8 -ساختمان ایزد- طبقه سوم

32342158

32322692

10

عرشیا سیر کوثر

یحیی فلاح

78031

خیابان سرخواجه روبه روی سرخواجه 8 – طبقه اول

32245304

32245300

11

فدک سیر گرگان

ذبیح اله مزید

78015

خیابان سرخواجه – سرخواجه هفت- هفت دستگاه نبش کوچه یکم

32238469

12

فدک مینو استرآباد

حسن لطفی

78039

بلوار مدرس- مقابل مدرس 3- ساختمان حسینی

32148161

13

فرشتگان حرم

مهدی شیخی

78036

نبش چهارراه گلها- گلبرگ 11- طبقه2- واحد 4

32148431

14

قائم گلستان

غلامعباس سالکی

78022

خیابان 5 آذر - پاساژ بهارستان طبقه اول سمت راست

32233668

32261630

15

کوثر بهاران گلستان

احمد بهرامی پور

78009

خیابان شهید مطهری جنوبی نرسیده به قرض الحسنه مهر

32120377

32131916

16

گردآوران سالار گلستان

سید مصطفی حسینی

78035

خیابان ولی عصر عدالت 1 ساختمان میلاد طبقه اول شرقی

32323133

32321953

17

گرگان تور

عباس بسطامی

78011

بلوار نهارخوران – بالاتر از سوپر سحر- بین عدالت 57 و 59 مجتمع خرمی – طبقه اول

32522475

32524566

18

گلستان سیر صفای بقیع

سید عیسی سید النگی

78017

خ ولیعصر روبه روی پاساژ ایرانشهر مجتمع پزشکی ابوریحان – طبقه اول

32225900

32254256

19

لاله سیر گلستان

علیرضا خراسانی

78001

میدان مدرس( نبش خیابان مدرس) - جنب نانوایی - مجتمع دلنشین -طبقه اول

32120402

32135358

20

مروارید کوثر خزر

ابوالفضل حکیمی

78038

خیابان ولیعصر عدالت9- مجتمع قاسمی- طبقه اولی واحد 4

32220115

32220117

21

معراج عرفان

ابوطالب مهدی پور

78034

خیابان امام خمینی (ره) - چهارراه میدان پاساژ الماس شمال- طبقه­ دوم

32256232

22

ملیکا

ابراهیم مهدوی میقان

78008

خیابان اول لشکر – نبش خیابان ششم بهمن

32236614

23

میقات شاهوار گلستان

علی اصغر توسن

78006

خ شهداء لاله سوم ابتدای کوچه سمت چپ

32250516

32250517

24

ندای عارف مشعر

حسین فرید

78041

بلوار رسالت – 30 متری گرگانجدید- نبش رسالت 25

32682429

32682447

25

نیک سیر گرگان

ابراهیم تاجیک غریبی

78032

میدان مدرس (ضلع جنوبی میدان) - ساختمان خوئی- طبقه دوم

32122028

32177064

تلفن‌های مدیریت حج و زیارت استان – 32240469-32240479-32240489 – کد( 017) – فاکس 32228873 آدرس: گرگان - خیابان دوم لشگر


دفاتر زیارتی استان گلستان- شهرستان‌ها

 

ردیف

نام کارگزار

مدیر عامل

شهرستان

کد شرکت

آدرس

تلفن

1

احسان سیر قابوس کلاله

خدای نظر پراندوجی

کلاله

78030

آخوند احمدی شمالی، نرسیده به چهار راه دوم

35446642

2

آسمان سیر میقات گلستان

محمد مهدی کریمی

گنبد

78007

خیابان خرمشهر، چهارراه دوم، تقاطع موسی بن جعفر جنب پلاک 196

33388156

33388157

3

آسمان گشت همای گلستان

محمود کشیری

کردکوی

78033

خ ولیعصر نبش عدالت 11 – جنب بانک آرمان طبقه دوم

34343172

34343173

4

پردیس سیر گلستان

سید محمد مهدی مسلمی عقیلی

بندرترکمن

78042

خیابان ملائیان- ساختمان دکتر سقلی

34428494

5

جنت سیر گنبد

نور محمد آق

گنبد

78005

خیابان میهن غربی نبش کوچه هفتم پلاک 420

33291530

33291540

6

حنانه گلستان

قربان زنگانه

علی آباد

78004

چهارراه بازار (قصر) خ شهید قندی کوچه مطهر1

34224146

7

خادم الائمه

سید یحیی مسلمی عقیلی

کردکوی

78002

فلکه مرکزی - جنب اداره پست

34341296

34341295

8

خورشید مدینه

علیجان کاظمی ملک محمودی

بندرگز

78028

خیابان امام خمینی، انقلاب 22 روبه روی بانک مسکن

34367772

34367773

9

ستاره کوثر

بهرامعلی صادقلو

علی آباد

78012

خ امام رضا (ع) کوچه بانک سپه سمت چپ کوچه اول

34226411

34228411

34222155

10

قبا ترکمن

عبدالمجید فیروزی

بندر ترکمن

78013

خیابان شهید بهشتی نبش بهشت 12

34480566

 

11

گلشن سیر گالیکش

غلام خسروی

گالیکش

78040

خیابان شهید بهشتی- پلاک 26

35839440

12

محبان ولایت

مهدی عیدی

کلاله

78003

خ امام خمینی (ره) جنوبی روبروی بوستان ساحلی

35448725

35420725

35441725

13

مهاجرگشت گنبد

رضا روحانی

گنبد

78000

خیابان امام خمینی (ره) جنوبی - جنب سینما 22 بهمن

33294400

14

میعاد وحدت گلستان

تاج محمد یلمه

آق قلا

78021

ضلع جنوبی میدان وحدت (مختومقلی)

34530284

34530285

15

میقات بهشت

محمد رضا بای

آزادشهر

78029

خیابان شهید رجائی-نبش رجایی 17

35735430

16

میقات ترکمن

حاجی رحمن ایری

آق قلا

78018

خیابان امام خمینی جنوبی جنب مسجد سوقی

34521790

34521791

34521792

17

میقات عارفان

علی اکبر قره خانی

گنبد

78027

خیابان شریعتی شرقی –روبروی مرکز ماشینهای اداری گنبد

33230551

33230552

18

میقات مینو

عباس طالع زاری

مینودشت

78019

خیابان ولیعصر جنب پمپ بنزین

35230185

تلفن‌های مدیریت حج و زیارت استان – 32240469-32240479-32240489 – کد( 017) – فاکس 32228873 آدرس: گرگان –

خیابان دوم لشگر

 

امتیاز به خبر :

آرشیو اخبار