زائران - حج و زیارت - خدمات دهی -
دات نت نیوک
ﺳﻪشنبه 19 اسفند 1399
EN

خبرگزاری

خدمات دهی شایسته و در خور شان زایران برای ما اولویت دارد

  • 29 بهمن 1397
  • 11:04
  • حج تمتع
  • 0 دیدگاه
  • 168 بازدید
  • Article Rating
خدمات دهی شایسته و در خور شان زایران برای ما اولویت دارد
رییس سازمان حج و زیارت سازمان متبوعش را مقید به انجام تعهدات با قراردادهای منعقد شده با شرکت های عراقی دانست و تاکید کرد: آنچیزی که در این قراردادها برای ما اولویت دارد خدمات دهی شایسته و در خور شأن زائران است .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در جلسه تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی سازمان حج وز یارت در عراق گفت: خدمت به زائران اهل بیت (ع) مرز، قومیت و نژاد نمی شناسد و خادمی زوار در نگاه ما تنها شغل نیست؛ بلکه یک عشق، دلدادگی توفیق و افتخار بزرگ است.

وی با بیان اینکه فراهم کردن بستر زیارت منظم، امن و در دسترس برای همه اقشار جامعه همیشه از اهداف سازمان حج و زیارت بوده و مهمترین مطالبه و توصیه مقام معظم رهبری و دولت است، افزود: در دوره مدیریت جدید تلاش می شود تا به این ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و خدمات شایسته ای را به زائران عتبات عالیات ارائه نماییم.

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه با تقدیر و قدردانی از دولت و ملت عراق به عنوان میزبانان شایسته زائران اهل بیت (ع) گفت: خدمت به زوار اهل بیت و به خصوص زوار حضرت سید الشهدا جغرافیا، مرز و ملیت نمی شناسد و در این راه پرافتخار همه ما یکی هستیم و امیدواریم با تداوم و توسعه همکاری ها شاهد بهبود خدمات در این حوزه باشیم.

رشیدیان همچنین به شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: تحریم های ظالمانه آمریکا نمی تواند خللی در اراده ملت ایران به وجود آورد و نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام مقتدر، مقید و متعهد به قراردادهای خود است.

وی در ادامه به قراردادهای منعقد شده با شرکتهای عراقی برای خدمات دهی به زایران نیز اشاره کرد وگفت: در ارتباط با قراردادهای منعقد شده با شرکت های عراقی نیز خود را مقید به انجام تعهدات می دانیم اما در عین حال آنچیزی که در این قراردادها برای ما اولویت دارد خدمات دهی شایسته و در خور شأن به زائران است .

رئیس سازمان حج و زیارت در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت روابط دو کشور ایران و عراق اشاره کرد و گفت: روابط حسنه میان ملت ها و دولت های ایران و عراق به خار چشم دشمنان تبدیل شده و آن ها را برای پراکندن تخم کینه و نفرت بین دو ملت به تکاپو انداخته است ، در این شرایط عقلای قوم و نخبگان باید شرایط را به نحوی مدیریت نمایند که راه برای نفوذ دشمن بسته شود.

رشیدیان در پایان این مراسم از زحمات آقای حسینی، مسئول سابق دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق تقدیر و محسن نظافتی را به عنوان مسئول دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق منصوب و ابراز امیدواری کرد.
امتیاز به خبر :

آرشیو اخبار