دات نت نیوک
شنبه 09 اسفند 1399
EN

خبرگزاری

تمام تلاش خود را برای آرامش خاطر زائر به کار گیرید

  • 21 شهریور 1393
  • 07:52
  • حج تمتع
  • 0 دیدگاه
  • 506 بازدید
  • Article Rating
تمام تلاش خود را برای آرامش خاطر زائر به کار گیرید

سعید اوحدی در چهارمین جلسه مدیران ستادی مدینه ، حضور در سرزمین وحی را توفیق بسیار بزرگی دانست و گفت: اینکه امسال هم توانستیم لباس عزت و خدمت را به تن کنیم و در موسم حج تمتع در خدمت زائرین سرزمین وحی باشیم موهبت و توفیق بسیار بزرگی است که خداوند به ما عنایت فرموده است.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد:حج بزرگترین ضیافت عالم خلقت از جانب خداوند است و خداوند که خودش این میهمانی را برپا کرده است، قطعا همه مشکلات را هم حل خواهد کرد ولی ما در این میدان آزمایش می شویم.

وی با تأکید بر داشتن شناخت و معرفت برای موفقیت در کارها افزود : رمز موفقیت در کارها رسیدن به شناخت است. هر چه شناخت و معرفت بیشتر شود به همان میزان آرامش و خلاقیت هم بیشتر شده و انسان سعه صدر پیدا می کند. سعه صدر مقام معظم رهبری در برابر اینهمه مشکلات منطقه و جهان اسلام به خاطر شناخت و معرفت ایشان است .

مهندس اوحدی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران گفت: طبق فرمایش معظم له که فرمودند مدیران و مسئولان باید بدانند آنچه را برنامه ریزی کرده اند واقعا در عمل تحقق پیدا کند ، ما هم باید آنچه را تا کنون برنامه ریزی کرده ایم اکنون در میدان عمل محقق کنیم

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه مدیریت میدانی کار فردی نیست و همه باید کمک کنند خاطرنشان کرد : در برخورد مدیریتی نباید بی حوصلگی و بی صبری و جدل داشته باشیم ، بلکه باید ببینیم که چگونه می توان با مشکل برخورد کرد. هر چه بتوانیم با مجموعه ها با اخلاق بهتر برخورد کنیم خروجی آن قطعا بهتر خواهد بود.

وی تأکید کرد : تمام خدمات برای رفاه و سلامت و آرامش زائر است تا حج را با خاطری آسوده انجام دهد و با دست پر از اینجا برود. لذا تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف به کار بندید.

امتیاز به خبر :

آرشیو اخبار